В Рівненській області 21 тис. безробітних

В Рівненській області 21 тис. безробітних

01.09.09 23:30 0 1653
З початку 2009 року підприємства, організації та установи Рівненщини фактично вивільнили 1,5 тисяч працівників. Відтак в області на даний час проживає 21 тисяча безробітних. Про це повідомила прес-секретар прокурора Людмила Суржук.

Через економічну кризу роботодавці вдаються до переходу на неповний робочий день або тиждень, надання відпусток без збереження заробітної плати, звільнення з роботи. Нерідко зміни умов праці відбуваються із порушенням законодавства.

Трапляються і факти незаконного використання посадовими особами суб’єктів господарювання коштів державного центру зайнятості, передбачених на виплату дотацій на створені робочі місця.

Так, наприклад, прокурор м.Кузнецовська розслідував та скерував до суду кримінальну справу, порушену щодо керівника одного із приватних підприємств, який використав не за цільовим призначенням 9 тисяч гривень дотаційних коштів, виділених на створене для особи робоче місце. Своїми діями директор фірми заподіяв збитків на зазначену суму міському центру зайнятості.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ