Глава держави позитивно оцінює хід реформування Держприкордонслужби

Глава держави позитивно оцінює хід реформування Держприкордонслужби

04.09.09 11:25 0 1841
Президент взяв участь в урочистій передачі Державній прикордонній службі 24 мобільних комплексів тепловізійного спостереження за кордоном.

У церемонії також взяли участь голова представництва Європейської комісії в Україні посол Жозе Мануель Пінту Тейшейра, Голова Державної прикордонної служби Микола Литвин.

Президент передав ключі та формуляри від мобільних комплексів представникам регіональних управлінь Держприкордонслужби.

Відзначаючи важливість сьогоднішньої події у контексті наближення нашої прикордонної служби до найвищих європейських норм та стандартів, Глава держави зокрема позитивно оцінив хід реформування Держприкордонслужби.

Серед важливих зрушень Віктор Ющенко назвав успішне реформування системи підготовки прикордонників, а також повний перехід ДПС – першою в Україні – на контрактний принцип добору кадрів.

Президент України, крім того, відзначив високий рівень технічного оснащення прикордонників. «Це хороший приклад, як у наш час можна професійно ставитися до своєї справи, виконувати директиви держави та працювати над підвищенням ефективності такого чутливого і знакового для нації і країни правоохоронного органу, як прикордонна служба».

Глава держави окремо наголосив, що незміною стратегічною метою України залишається адаптація системи управління державними кордонами до європейських стандартів. «Наша мета одна –найближчими роками повністю адаптуватися до режиму охорони кордону України у правилах, традиціях і вимогах Євросоюзу, в тих рамках, в яких працює Шенгенська зона», - сказав Віктор Ющенко, оптимістично оцінивши наші перспективи у цій темі.

Водночас Президент визнав, що на сьогодні залишається багато роботи, яку українські прикордонники можуть виконувати спільно з європейськими колегами.

«Ми надзвичайно високо цінуємо ту практичну допомогу, яку надають наші європейські колеги, Єврокомісія українській прикордонній службі у підвищенні ефективності національних кордонів України», - сказав В.Ющенко. Він висловив вдячність Європейській Комісії в особі Жозе Тейшейру «за таку продуману та ефективну політику» по відношенню до нашої держави.

Перебуваючи на території центрального вузлу зв’язку ДПС, Глава держави ознайомився із можливостями нових комплексів тепловізійного спостереження за кордоном.

Крім того, Віктор Ющенко оглянув будівельний майданчик, де планується спорудження 17-поверхового житлового будинку на 370 квартир для прикордонників.

Президент також відвідав гуртожиток військовослужбовців Держприкордонслужби, який було переобладнано після повного переходу ДПС на контрактну основу.

Віктор Ющенко також оглянув систему космічного зв’язку Держприкордонслужби.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 99% обіцянок ...
Наступна новина: Невиконання місцевих ...

КОМЕНТАРІ