Жоден депутат Тернопільської обласної ради не вважає роботу обласної державної адміністрації задовільною

Жоден депутат Тернопільської обласної ради не вважає роботу обласної державної адміністрації задовільною

09.10.09 09:01 0 1793
6 жовтня 2009 року за ініціативи фракції ВО «Свобода» відбулась 26-та сесія Тернопільської обласної ради з метою розгляду та ухвалення рішень щодо термінових та надзвичайно важливих питань краю.
Під час голосування сесії щодо оцінки результатів роботи Тернопільської обласної державної адміністрації, яка стосується ситуації з вивезенням сміття з обласного центру та виконання рішення облради від 20 серпня 2009 року № 709 «Про ситуацію, що склалась з вивезенням твердих побутових відходів у м. Тернопіль», жоден з депутатів, навіть членів фракції «Єдиний Центр», якою керує голова Тернопільської ОДА Юрій Чижмарь, не визнали цю роботу задовільною.
«Нульове голосування на підтримку дій Тернопільської обласної державної адміністрації свідчить про те, що навіть однопартійці Юрія Чижмаря, а також інші чиновники, які працюють у вертикалі виконавчої влади та одночасно є депутатами, публічно не підтримують дії облдержадміністрації, – заявив голова фракції ВО «Свобода» у Тернопільській обласній раді Олег Сиротюк. – Утім, частина фракцій Тернопільської обласної ради, а саме- ЄЦу, Нашої України, УНП та Партії Регіонів - зайняли позицію «болота»: з одного боку, вони не готові брати на себе відповідальність за бездіяльність облдержадміністрації, а з іншого – зважаючи на певні кулуарні домовленості та особисту підлеглість голові Тернопільської ОДА, не спроможні дати об’єктивну оцінку бездіяльності голови ОДА Юрія Чижмаря.
Таким чином, представники згаданих фракцій Тернопільської обласної ради, фактично, солідаризуються з бездіяльністю облдержадміністрації щодо вирішення критичної для життя краю - проблеми вивезення побутового сміття з Тернополя. Досі не виконана постанова Кабміну від 2004 року «Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами», яка зобов’язувала адміністрацію розробити та подати на затвердження відповідну обласну програму по утилізації твердих побутових відходів, досі не віднайдено і не виділено земельної ділянки під новий полігон та будівництво заводу по утилізації і переробці твердих побутових підходів, досі не вивчене питання забезпечення Тернополя альтернативним водопостачанням.
Фракція ВО «Свобода» і далі послідовно наполягатиме на персональній відповідальності чиновників Тернопільської обласної державної адміністрації щодо невиконання покладених на них обов’язків та повноважень відповідно до Законів України «Про державну службу» та «Про місцеві державні адміністрації» та грубого порушення ними Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».А мешканці Тернопілля вже на наступній сесії зможуть побачити, хто реально захищає їхні інтереси, а хто – бездіяльність влади».

Довідка. На порядок денний сесії були винесені наступні питання:
1. Про звіт Тернопільської обласної державної адміністрації про виконання рішення Тернопільської обласної ради від 20 серпня 2009 року № 709 «Про ситуацію, що склалась з вивезенням твердих побутових відходів у м. Тернопіль».
2. Про звіт Тернопільської обласної державної адміністрації про виконання рішення Тернопільської обласної ради від 7 травня 2009 року № 551 «Про правову оцінку злочинів комуністичного режиму в Україні та вшанування українців, постраждалих у ХХ ст. внаслідок окупаційних режимів».
3. Про звіт Тернопільської обласної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень.
4. Про звіт тимчасової контрольної комісії Тернопільської обласної ради з вивчення обґрунтованості та правильності обчислення показників кошторисів, які характеризують видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, стану використання у 2009 році бюджетних коштів на оплату цих видатків бюджетними установами головного управління охорони здоров’я, управління освіти і науки, управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації».
5. Про внесення змін до обласного бюджету на 2009 рік.
6. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо надання статусу державних службовців вчителям, лікарям та іншим представникам бюджетної сфери.
7. Питання Тернопільської університетської лікарні.
8. Про звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення соціальних стандартів.
9. Про колективне звернення перевізників міста Тернополя щодо продовження дії договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування.


Прес-служба Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» 8067-441-46-01
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
2 (голосів: 2)
Попередня новина: Уряд голосує за проекти ...
Наступна новина: У Кишиневі розпочалася ...

КОМЕНТАРІ