Відбулася зустріч Президентів України та Азербайджану

Відбулася зустріч Президентів України та Азербайджану

09.10.09 11:53 0 1812
У Кишиневі відбулася зустріч Президента України Віктора Ющенка та Президента Азербайджану Ільхама Алієва.

Президент України відзначив високу динаміку політичного діалогу між нашими державами, поглиблення стратегічного партнерства та торговельно-економічної взаємодії, що відбувається завдяки інтенсивним контактам на найвищому рівні в останні роки.

У цьому контексті було порушено питання організації робочого візиту до України Президента Азербайджану до кінця цього року.

Говорячи про торговельно-економічну співпрацю між нашими країнами, Віктор Ющенко наголосив, що Україна зацікавлена в її подальшому поглибленні.

Окремою темою розмови стала активізація співробітництва України й Азербайджану в сфері високих технологій. За оцінкою Президентів, існує значна перспектива в розвитку співпраці в аерокосмічній галузі.

Також під час зустрічі йшлося про підтримку з боку Азербайджану українських ініціатив у сфері енергозабезпечення. Зокрема, Віктор Ющенко висловив вдячність азербайджанській стороні за підтримку проекту ЄАНТК, насамперед, нафтопроводу Одеса-Броди-Плоцьк-Гданськ. Віктор Ющенко також відзначив важливість проведення презентації ТЕО ЄАНТК у Європейській Комісії, про яку було домовлено раніше з її Президентом Ж.-М.Баррозу.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В райцентрі Рівненщини ...
Наступна новина: У Луцьку відбудеться ...

КОМЕНТАРІ