За словами районного державного рибінспектора Петра Марчука, підприємець, що реалізовував товар, пояснив, ніби карасів привіз із міста Ізмаїл Одеської області лише за один день до їх реалізації, тому сумніватися в якості риби не варто. Однак товар мав настільки непривабливий вигляд, що повірити у слова продавця було важко.
Інспектор Держрибохорони зазначив також, що такі випадки частенько трапляються на території області, проте довготривалі процедури вилучення заважають вчасно реагувати на ці правопорушення. Спочатку потрібно отримати дозвіл суду, потім знайти відповідний транспорт та місце, куди відвезти недоброякісний продукт.
Зазвичай сумнівний вигляд риби красномовно свідчить про її якість, тому громадянам перш ніж купувати продукти харчування варто, принаймні, звертати увагу на умови, в яких реалізовується товар, цікавитися його походженням. Інспектор ветеринарної міліції Олег Мельничук також радить купувати рибу на ринку, де вона проходить через лабораторію ветеринарно-санітарної експертизи та має всі необхідні супровідні документи, в яких міститься висновок про придатність її до вживання.
Житель міста Ківерці продавав 1 кілограм карася за 12 гривень. Якщо зважити на те, що недобросовісний підприємець заплатив згідно із рішенням суду штраф лише 85 гривень, то, звичайно, він поніс величезні збитки та втратив, як мінімум, 12 тисяч гривень. Але ця проста математика за мить може перетворитися у вищу, якщо від неякісних продуктів харчування постраждають люди, здоров’я яких коштує набагато дорожче.
Ірина НОВОСАД, ВЗГ УМВС України у Волинській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Урочисто взяті ...
Наступна новина: Ветерани УПА та Червоної ...