Україна просить міжнародних партнерів надати вакцини від грипу - Віктор Ющенко

Україна просить міжнародних партнерів надати вакцини від грипу - Віктор Ющенко

13.11.09 00:25 0 1607
Президент України звернувся до лідерів семи країн світу та керівництва НАТО з проханням надати Україні як гуманітарну допомогу вакцину проти грипу.

Про це він повідомив в ефірі телекомпанії «Візит» (Кременчук).

Президент зауважив, що Україна потребує вакцини як від сезонного грипу, так і від «каліфорнійського». Він висловив сподівання, що найближчим часом це питання буде вирішено позитивно. «Питання тут не в коштах, а питання у професійній урядовій політиці», - сказав Глава держави.

Посилаючись на прогнози експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я, він наголосив, що друга хвиля епідемії буде набагато складнішою, ніж перша, а подолати захворювання не можна лише носінням захисної маски або карантинними заходами. Тому має відбутись вакцинація, яка, за оцінкою Президента, на сьогодні повністю програна урядом. Віктор Ющенко додав, що прем’єр-міністр політизувала боротьбу з епідемією і цим посилила паніку серед населення. «Це політичне махлювання. Це призвело до паніки, а паніка привела з собою ажіотаж. «Таміфлю» розібрали швидше, ніж вітамін С», - сказав Президент.

Він повідомив, що рекомендуватиме керівникам обласних державних адміністрацій у разі, якщо тенденції поширення грипу зменшуються, відновити життя регіонів у повному обсязі.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Дефіцит НАК «Нафтогаз ...

КОМЕНТАРІ