Розробники єдиної безкоштовної української CMS анонсують вихід нової версії

Розробники єдиної безкоштовної української CMS анонсують вихід нової версії

13.11.09 21:05 0 4878

Розробники єдиної безкоштовної української системи керування вмістом SiMan CMS оголосили про початок роботи над новою версією програмного забезпечення під номером 1.6. Вихід нової версії очікується у другому кварталі 2010 року.

 

Як розповів Роман Стоянович - керівник команди, яка розробляє SiMan CMS, нова версія CMS буде орієнтуватися на найпопулярніші на даний момент види сайтів, а саме організацію блогів, соціальних мереж та інформаційних проектів. Крім того, SiMan CMS 1.6 матиме більш універсальний механізм шаблонів та збільшить кількість стандартних скінів, як мінімум, до 10.

 

- Поточна SiMan CMS 1.5 не зовсім влаштовує нас в плані універсальності, та інтерактивності - розповів Роман Стоянович, - відповідно, в першу чергу ми зосередимося на усуненні цих недоліків. Крім того, плануємо включити в стандартну поставку модуль для організації багатокористувацьких блогів, що, в поєднанні з низькою ресурсоємністю SiMan CMS, дасть змогу потіснити систему Wordpress на теренах України.

 

За словами керівника проекту SiMan CMS, система керування сайтом міститиме основні функції для організації невеликих соціальних мереж, що може дати значний поштовх для розвитку українського сегменту Інтернету.

 

Довідка: Розробка SiMan CMS розпочалася в 2006 році. По задуму розробників вона мала стати більш пристосованим для потреб українського користувача аналогом наявних на той час CMS. Система безкоштовна для українських та україномовних проектів.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)
Наступна новина: У Рівному відкрито ...

КОМЕНТАРІ