Луцьк отримав черговий вантаж гуманітарної допомоги з Польщі

Луцьк отримав черговий вантаж гуманітарної допомоги з Польщі

17.11.09 13:34 0 2324
Луцьк отримав гуманітарну допомогу від ще одного міста-партнера, а саме Любліна (Республіка Польща), повідомилми у ВЗГ ГУ Луцької міської ради. Вантаж супроводжувала заступник Президента міста Люблін Ельжбєта Колоджєй-Внук. Делегацію з партнерського міста зустріла начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради Тетяна Ленартович.

Цінний вантаж, до складу якого ввійшли захисні маски, одноразові рукавички та фартухи, гель для миття рук, дезінфекційні засоби, переданий Луцькій міській клінічній лікарні. Там делегацію зустріли заступник міського голови Анатолій Пархом’юк, начальник управління охорони здоров’я Федір Кошель та заступник головного лікаря Володимир Шендибило. Анатолій Пархом’юк подякував польській колезі за надану у боротьбі з епідемією грипу допомогу та відзначив важливість партнерської підтримки польської сторони.

Нагадаємо, що минулого тижня гуманітарна допомога Луцьку вже надійшла з польського міста Жешув, триває підготовка до отримання ліків з Торуня та Щецина.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: «Выбор года» JOB.ukr.net

КОМЕНТАРІ