Президент України глибоко стурбований непоодинокими випадками загибелі військовослужбовців у мирний час – П.Шатковський

Президент України глибоко стурбований непоодинокими випадками загибелі військовослужбовців у мирний час – П.Шатковський

18.11.09 19:00 0 1663
Президент України Віктор Ющенко висловлює співчуття родинам загиблих військовослужбовців А.Морозова і Р.Маргіта. Про це повідомив заступник Глави Секретаріату Президента України – Уповноважений Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Петро Шатковський.

Водночас, наголосив він, Глава держави глибоко стурбований непоодинокими випадками загибелі військовослужбовців у мирний час та різко негативно сприйняв доповідь першого заступника Міністра оборони щодо фактів загибелі двох військовослужбовців, які трапились 15-16 листопада цього року.

П.Шатковський додав, що не можуть не викликати занепокоєння події, які трапилися в 28 окремій механізованій бригаді 6 армійського корпусу Командування Сухопутних військ ЗСУ (смт Чорноморське Комінтернівського району Одеської області) та в 30 автомобільній базі Генштабу ЗМУ (м. Київ), внаслідок яких загинули військовослужбовець строкової військової служби А.Морозов та військовослужбовець строкової служби Р.Маргіта.

«Причини та умови цих подій звичайно будуть з’ясовані правоохоронними органами та буде надана відповідна правова оцінка. Керівництву військових прокуратур визначено оперативно, в найкоротші терміни провести розслідування причин та фактів, які призвели до трагедії, а Службі безпеки України забезпечити всебічне сприяння в об’єктивності та оперативному проведенні розслідування», – підкреслив заступник Глави президентського Секретаріату.

«За зазначеними фактами Глава держави очікує повної, всесторонньої та об’єктивної інформації від Генпрокурора, керівництва Міністерства оборони та Генштабу Збройних Сил України, в тому числі щодо стану законності у військах», – наголосив Петро Шатковський.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Українська сторона ...
Наступна новина: На Рівненщині від дій ...

КОМЕНТАРІ