Українська сторона запевнила європейські інституції в готовності до виконання своїх зобов’язань із транзиту газу – Б.Соколовський

Українська сторона запевнила європейські інституції в готовності до виконання своїх зобов’язань із транзиту газу – Б.Соколовський

18.11.09 19:00 0 1608
Україна зацікавлена в тому, щоб економічні принципи та цінності, притаманні країнам Європейського Союзу, утверджувалися у підходах Російської Федерації до розвитку газової співпраці з Україною та європейськими партнерами.

Про це під час прес-конференції заявив Представник Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

Він переконаний, що уже сам факт порушення питань поставок газу до Європи через Україну на рівні високих представників ЄС та Росії свідчить про те, що Європа взяла до уваги події січня 2009 року. «Очевидно, що на сьогодні основна увага Брюсселя зосереджена на тому, аби саме Росія виконала належним чином свої контрактні зобов’язання по поставках газу», - наголосив він.

Представник Президента повідомив, що українська сторона в останні місяці довела достовірну інформацію до європейських інституцій про те, що повністю підготувалась до виконання своїх зобов’язань із транзиту газу. «Українська сторона неодноразово відзначала, що ми є надійний транзитер російського природного газу до Європи. Також абсолютно очевидно, що ми не зацікавлені у тому, аби виникали будь-які з цього приводу конфлікти, я маю на увазі, щодо поставок газу, і аби не дай Бог не повторилась та ситуація, яка мала місце в січні цього року», - сказав Богдан Соколовський.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненські лікарі ...
Наступна новина: Президент України глибоко ...

КОМЕНТАРІ