У  Рівному звернулися до СБУ з вимогою обмежити діяльність користувача інтернет-порталу

У Рівному звернулися до СБУ з вимогою обмежити діяльність користувача інтернет-порталу

20.11.09 18:27 0 1753
Рівненська міська організація ВО "Свобода" звернулася до начальника Служби Безпеки України у Рівненській області та прокурора м. Рівне з вимогою припинити та розкрити злочини, пов'язані з антидержавною діяльністю з боку так званих проросійських політичних сил.

Зокрема, Рівненська "Свобода" звертає увагу СБУ та прокуратури на те, що у газеті Рівненської обласної організації Комуністичної партії України „Червоний прапор" № 11 (203) за листопад 2009 стверджується, що епохальна подія для української нації - здобуття Україною незалежності у 1991 році є „контрреволюційним переворотом".

Крім того, рівненські свободівці вимагають припинити антидержавне свавілля на одному з інтернет-порталів м. Рівного (www.pobho.com.ua/forum), на якому дописувач під псевдонімом „Status Quo Прохожий" практично в кожному своєму повідомленні протягом кількох останніх років виявляє ненависть до України і всього українського. Апофеозом стала заява даного суб’єкта із закликом до знищення української державності: „Уродливая, ненормальная, преступная украинская государственность должна быть ликвидирована".

"Враховучи вищевикладене, на підставі Закону України „Про Службу безпеки України" вимагаємо припинити та розкрити злочини, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України", - йдеться у зверненні свободівців.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 5)
Попередня новина: На Рівненщині в кількох ...
Наступна новина: На Рівненщині від грипу та ...

КОМЕНТАРІ