За 19 років через центри зайнятості Рівненщини пройшло майже 822 тисячі громадян

За 19 років через центри зайнятості Рівненщини пройшло майже 822 тисячі громадян

21.12.09 11:27 0 1663
21 грудня 2009 року виповнюється 19 років Державній службі зайнятості України, яка була створена рішенням Уряду на підставі Закону України «Про зайнятість населення» у грудні 1990 року. За 19 років пройшла трансформація системи соціального захисту від безробіття в систему загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Із прийняттям у 2000 році Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» на державну службу зайнятості покладені функції виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Протягом часу своєї діяльності центри зайнятості Рівненщини надали соціальні послуги майже 822 тисячам незайнятих громадян. Понад 334 тис. з них працевлаштовано, майже 101 тис. безробітних проходили професійну підготовку, перепідготовку чи підвищення кваліфікації, майже 213 тис. залучено до громадських робіт.

У складних умовах світової фінансово-економічної кризи центри зайнятості Рівненщини виконують увесь обсяг обов’язків з соціального захисту населення від безробіття, визначений чинним законодавством України. З початку 2009 року працевлаштовано 23,9 тис. осіб. Професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації за направленням центрів зайнятості проходили 6,9 тис. безробітних. До участі в оплачуваних громадських роботах було залучено 8,2 тис. незайнятих громадян.

Інформацію підготував Рівненський обласний центр зайнятості.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині діти ...
Наступна новина: Перебуваючи у Рівному, ...

КОМЕНТАРІ