Тернопільська ОДА ставить перед  Урядом питання про  розблокування рахунків у Держказначействі

Тернопільська ОДА ставить перед Урядом питання про розблокування рахунків у Держказначействі

22.12.09 12:40 0 1724
«Наші підрозділи та органи виконавчої влади мають кошти на рахунках, але Держказначейство або не приймає платіжні документи до проплати, або приймає, та не проводить платежі, посилаючись на різні причини», - повідомив під час брифінгу голова Тернопільської ОДА Юрій Чижмарь.

При цьому він приводить аналогію з випадком, коли людина поклала кошти на банківський депозит, але не може їх згодом отримати. В подібній ж ситуації зараз опинилися органи влади.

«Для прикладу - ми отримали минулого тижня ряд скарг від громадян, в яких йдеться про стан доріг, у зв’язку з опадами снігу та ожеледицею. Ситуація ж така – служба автомобільних доріг області має протибуксуючі матеріали: сіль, пісок, але не в змозі забезпечити підвідомчі райавтодори паливно-мастильними матеріалами. Солярки немає! Гроші на рахунку є, а от використати їх на купівлю паливно-мастильних матеріалів неможливо, бо Держказначейство не проводить платежів», - зазначає керівник області.

Мала надія, що хтось, у кризовий період та ще й наприкінці фінансового року дасть паливо державній установі в борг.

«Я вчора говорив про це й з Прем’єр-міністром України. Адже якщо буде вдень плюсова температура, а вночі – мороз, то ожеледиця нам гарантована, а відтак – складна ситуація на дорогах. Ми будемо просити людей у такому випадку обмежити пересування приватним автотранспортом, але паралельно, ставимо перед Кабміном і Держказначейством питання про розблокування рахунків автодорів, щоб вони могли забезпечувати безпеку на дорозі», - повідомив Юрій Чижмарь.

Прес-служба Тернопільської ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ