Державний акт на право користування ділянкою Тернопільського сміттєзвалища підписано

Державний акт на право користування ділянкою Тернопільського сміттєзвалища підписано

22.12.09 21:03 0 1807
Як повідомив голова облдержадміністрації Юрій Чижмарь - підписано державний акт на право постійного користування земельною ділянкою під розташування тимчасового полігону твердих побутових відходів поблизу Миролюбівки.

– Так, справу зроблено, документ є, і мерія Тернополя тепер може спокійно, після отримання дозволів, починати будівельні роботи. Але, з якими труднощами, цей процес пройшов! Скільки було безпідставних звинувачень, звернень до прокуратури, сесійних рішень… Прикро, що спільні проблеми, замість об’єднувати, роз’єднували… , - констатує Юрій Чижмарь.

Керівник області зазначив, що зволікання з візуванням згаданого акту суттєво сповільнило роботи з облаштування полігону. Про неналежну діяльність органів Держкомзему в області голова облдержадміністрації поінформував у понеділок, під час зустрічі, Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко.

«Не можна видавати акт на землю лише тому, що в п’ятницю я поінформував про ініціативу перекриття доріг, якщо акт не буде видано до понеділка.

Боязнь цього, що будуть протестні акції й, мабуть, змусила «земельників» підписати цей акт. Але ж це не нормальний режим роботи органів влади!», - вважає голова облдержадміністрації.

– Не видавати акт, від якого залежить життєдіяльність цілого обласного центру, зізнався Юрій Чижмарь, – я цього не зрозумію. Як і те, що один з народних депутатів від БЮТ збирав нараду “земельників”, на якій обговорювали питання видавати чи не видавати цей акт.

На жаль, "завдяки" таким діям область втратила дорогоцінних три тижні, коли була нормальна погода і можна було проводити земляні роботи.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: В Тернополі відбудеться ...
Наступна новина: Президент зустрівся з ...

КОМЕНТАРІ