Моряки «Аріани» зустрінуть Щедрий вечір у родинному колі – А. Гончарук

Моряки «Аріани» зустрінуть Щедрий вечір у родинному колі – А. Гончарук

05.01.10 19:02 0 1575
Заступник Глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук, який разом з керівником Служби зовнішньої розвідки Миколою Маломужем очолює українську делегацію в Омані, сподівається, що звільнені з піратського полону моряки «Аріани» зустрінуть Щедрий вечір вже в колі своїх родин.

За його словами, 6 січня до обіду спецлітак, який було виділено за дорученням Президента України, прибуде з Оману до Одеси – там заплановано коротку церемонію зустрічі моряків з рідними, після чого вони роз’їдуться по домівках.

Довідково: Балкер «Аріана» виконував рейс за маршрутом Бразилія – Об’єднані Арабські Емірати – Іран з вантажем 35 000 тонн сої. Судно, екіпаж якого (24 моряки) повністю складали громадяни України, було захоплено сомалійськими піратами в Індійському океані 2 травня 2009 року у 250 милях від південно-західної частини Сейшельських островів.

Судно було звільнено 10 грудня 2009 р. після сплати узгодженої суми викупу. 3 січня 2010 року воно прибуло до оманського порту Салала, звідки 6 січня спецрейсом українського літака моряки будуть доставлені на Батьківщину. Стан їхнього здоров'я задовільний.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ