Моряки «Аріани», звільнені з піратського полону, повернулися на Батьківщину

Моряки «Аріани», звільнені з піратського полону, повернулися на Батьківщину

09.01.10 23:20 0 2580
Заступник Глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук, який разом з керівником Служби зовнішньої розвідки Миколою Маломужем очолював українську делегацію в Омані, телефоном доповів Главі держави про виконання даного ним делегації завдання – повернення на Батьківщину звільнених з піратського полону моряків «Аріани».

Сьогодні спецлітак, виділений за дорученням Президента України Віктора Ющенка, доставив 24 українських моряки з Салали (Оман) до Одеси.

В аеропорту Одеси моряків зустріли їх рідні, після чого вони роз’їхалися по домівках.

Довідково: Балкер «Аріана» виконував рейс за маршрутом Бразилія – Об’єднані Арабські Емірати – Іран з вантажем 35 000 тонн сої. Судно, екіпаж якого (24 моряки) повністю складали громадяни України, було захоплено сомалійськими піратами в Індійському океані 2 травня 2009 року у 250 милях від південно-західної частини Сейшельських островів.

Судно було звільнено 10 грудня 2009 р. після сплати узгодженої суми викупу. 3 січня 2010 року воно прибуло до оманського порту Салала, звідки 6 січня спецрейсом українського літака моряків доставили на Батьківщину. Стан їхнього здоров'я задовільний.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Ветерани ОУН-УПА та ...

КОМЕНТАРІ