У Рівному презентували систему соціальних знижок серед підліткових  клубів

У Рівному презентували систему соціальних знижок серед підліткових клубів

19.01.10 23:06 0 1661
15 січня 2010 року представники Фундації імені князів-благодійників Острозьких провели презентацію системи соціальних знижок «МнОГОкартка» для працівників підліткових клубів, управління освіти та управління у справах сім’ї, молоді та спорту міста Рівне.

В ході зустрічі педагогам розповіли про особливості, соціальний ефект та переваги дисконтної картки, котра дає можливість отримувати знижки у більше ста магазинах та установах Рівного. Присутні погодилися, що економія півтори тисячі гривень на рік – це досить суттєвий внесок до сімейного бюджету. Особливу увагу представники Фундації звернули на те, що в рамках проекту «Економлячи – допомагаємо бідним», який реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», здійснюється розширення території дії системи соціальних знижок на районні центри Рівненської області.

Директорів шкіл зацікавило проведення аналогічних презентацій системи соціальних знижок серед працівників навчальних закладів Рівного і уже незабаром планується проведення зустрічей з педагогами.

Додатково про систему соціальних знижок можна дізнатися на сайті http://www.mnogocard.com.ua
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Голова ...
Наступна новина: На Рівненщині чоловіка ...

КОМЕНТАРІ