Любов до Тернополя пропонують помістити у 1540 знаків

Любов до Тернополя пропонують помістити у 1540 знаків

22.01.10 20:36 0 1756
Тернополян запрошують долучитись до конкурсу на кращий лист-освідчення в любові місту Тернополю. Такий конкурс під назвою „1540 символів про любов до Тернополя” проводиться до Дня Валентина. Організатором дійства є Тернопільська обласна організація політичної партії «Українська платформа». До участі у конкурсі запрошують усіх охочих. Для цього потрібно написати своє зізнання у любові і зробити це у якнайоригінальніший спосіб. Особливою умовою для учасників є те, що лист повинен мати не більше, ніж 1540 символів.

* Таку кількість знаків ми вибрали не випадково, – розповідає куратор конкурсу, помічник-консультант народного депутата України П. Жебрівського, Руслан Кулик, – адже саме у 1540 році була перша згадка про наше місто. В день святого Валентина всі говорять про свої почуття один одному, то чому б не розказати про почуття до Тернополя? Наше місто цього заслуговує.

Переможець конкурсу отримає подарунок – святкову романтичну вечерю на двох осіб в одному із ресторанів Тернополя, а учасники – заохочувальні призи.

Оголошення результатів буде справжнім святом-сюрпризом – розповідають організатори заходу.

Листи на конкурс прийматимуться до 12 лютого 2010 року. Їх можна надсилати на електронну адресу: love_Ternopil@ukr.net
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 2)
Попередня новина: Президент висловив ...
Наступна новина: Уряду так і не вдалося ...

КОМЕНТАРІ