«Свобода» назвала Табачника п...сом

«Свобода» назвала Табачника п...сом

15.04.10 19:51 0 1509
15 квітня 2010 року на прес-конференції Д. Табачнік назвав Україну – єдиною папуаською країною.

Українофобські виходки цього шевальє з клептоманськими нахилами уже не дивують нікого. Ненависть Табачніка до всього українського перетворилася у патологію, а його політична шизофренія набрала хронічного характеру.

Пролазячи в академіки, Табачніку вартувало хоча б переглянути цікаву географію для дошкільнят, щоб уяснити, що країна, де він анекдотично став міністром, кардинально відрізняється природно-географічними, історичними, національно-культурними та іншими особливостями від тихоокеанської острівної конституційної монархії – Папуа Нової Гвінеї. І нам байдуже, що пан Табачнік, можливо, мріє, що одного прекрасного дня «папуаси» стануть сусідами його нової дачі, «чесно» придбаної на Соломонових островах, частину яких і займає Папуа Нова Гвінея.

На весняне загострення Табачніка мав би звернути увагу Президент України, бо за логікою останнього – головний папуас сидить на Банковій і очолює команду професіоналів.

Принагідно нагадаємо, в українській традиції на таких як Табачнік чекає Коліївщина, а в Новій Гвінеї його б просто відпапуасили. І був би тоді Табачнік – п…с! Повний папуас.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 6)
Попередня новина: На Волині порушили ...
Наступна новина: 14 квітня у Києві вручили ...

КОМЕНТАРІ