Представники рівненської влади проігнорували благодійний аукціон

Представники рівненської влади проігнорували благодійний аукціон

06.09.10 23:39 0 1748
Керівники рівненської "Свободи" взяли участь у благодійному аукціоні, який відбувся у рамках просвітницького проекту "Збережи життя!", та мав на меті збір коштів для відкриття у Рівному школи дитячого плавання.

Представники Рівненської "Свободи" під час аукціону придбали раритетні картини від художника О. Закусилова та фотороботу від Олександра Харвата про рівненський край. Крім того, голова Рівненської районної організації ВО "Свобода" Назарій Загоровський придбав вишиванку відомої майстрині Вероніки Велігурської.

"Картини та фотоальбом придбані на благодійному аукціоні, Рівненська "Свобода" подарує Острозькій академії. Картини будуть нагадувати викладачам, студентам, гостям академії і про історію рідного краю, і про потребу благодійності для сиріт, хворих дітей і людей котрі потребують захисту", - зауважив керівник виборчого штабу ВО "Свобода" на Рівненщині Олег Осуховський.

Рівненська "Свобода" виграла лот на зйомку відео кліпу в рамках акції "Збережи життя!".

Олег Осуховський спільно з президентом міні футбольного клубу "Кардинал-Рівне" Володимиром Валявкою купили квіткову композицію і подарували рівненській плавчині, чемпіонці Європи Ганні Хлістуновій, яка була присутня на заході.

Організатор вечору Роман Яворський зазначив: "Ми очікували більшу присутність запрошених. Благодійний аукціон проігнорували попередньо запрошене керівництво міста та області. Натомість слуги народу віддали перевагу відкриттю мисливського сезону."

Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Перша гра у вищій лізі ...
Наступна новина: У Рахівському районі ...

КОМЕНТАРІ