На Тернопільщині присягу на вірність Україні склали 64 першокурсники

На Тернопільщині присягу на вірність Україні склали 64 першокурсники

15.10.10 22:11 0 1724
Голова облдержадміністрації Михайло Цимбалюк, разом із батьками ліцеїстів, привітав їх з цією важливою подією.

«У цей гарний погожий день, на який ще й припадає празник покровительки українського війська – Покрови Пресвятої Богородиці, я хочу привітати вас усіх із цією важливою подією та побажати успішного навчання, а в подальшому, для тих, хто обере шлях військового, - вдалої служби!», - сказав у вітальному слові Михайло Цимбалюк.

Як розповів керівник Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою полковник юстиції Василь Процик Василь, у ліцеї навчається 203 вихованці. Серед них: 5 дітей дошкільної групи, 6 дітей-сиріт, 73 дітей, позбавлених батьківського піклування, 15 – діти, які потребують державної підтримки, 108 – ліцеїсти.

У ліцеї-інтернаті працює 48 педагогів, 5 офіцерів. До послуг учнів та ліцеїстів секцій, гуртки, музична школа, художня студія, ДЮСШ.

«Це велике щастя коли в області є такий ліцей де діти, навчаючись, можуть випробувати себе і визначити, чи зможуть вини надалі стати людьми в погонах, захищати державу, добро, людей. Може не всі вони стануть військовими, але тут вони стануть сильними людьми, патріотами, міцними фізично та духовно», - поділився враженнями від побаченого Михайло Цимбалюк.

Він також подякував батькам, які віддали своїх дітей на навчання до цього ліцею, наголосивши, що це був нелегкий, але важливий вибір.

«Ваші діти в надійних руках і під опікою держави. Вже є плани щодо сприяння подальшій роботі ліцею, зокрема в частині реконструкції приміщень, в яких розміщений цей навчальний заклад. На 2012 рік ця школа буде під державною реконструкцією. Робоча група має напрацювати, що тут треба зробити. А, думаю, йдеться про реконструкцію приміщення ліцею, а також палацу, на його території, облаштування класів, які мають бути спеціалізованими», - каже голова ОДА.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині ...
Наступна новина: Мешканець Рівненщини за ...

КОМЕНТАРІ