Як  поліпшити стан доріг  обговорював голова обласної ради Олексій  Кайда із мешканцями Тернополя

Як поліпшити стан доріг обговорював голова обласної ради Олексій Кайда із мешканцями Тернополя

29.10.10 19:15 0 1762
Очільник обласної ради продовжує звітувати про діяльність найвищого представницького органу перед громадою Тернопілля. Цього разу Олексій Кайда зустрівся із тернополянам (мешканцями масиву «Сонячний»).

Окрім інформації про те, що зробила обласна рада з часу свого обрання (15 березня 2009 року), голова облради говорив і про кошти, виділені з обласного бюджету на ремонт доріг. А це сума чимала, адже мільйон гривень було направлено на реконструкцію вулиці Микулинецька, а вдвічі більше, 2 мільйони, - на ремонт вулиці Симоненка. Проте, на жаль, експертиза проектно-кошторисної документації, запропонованої міською радою Тернополя, на проведення робіт показала, що проведення даних робіт неможливе. Не тільки здивування, а й обурення викликав у людей той факт, що, згідно підготовленої міськрадою документації, заміна комунікацій( водогону, каналізації та теплотраси) на Симоненка мала здійснюватись в листопаді. А перенесення електропідпор та зрізування дерев, оскільки дорогу планується розширити, взагалі не враховані. Що ж до Микулинецької, то подивування викликає те, що на підсилення моста, який серйозно просів, проектом, поданим міськрадою, передбачено використання дерев’яних підпор. Мабуть, у 60-их роках, проектно-кошторисна документація виконана саме за тодішніми стандартами, використання таких матеріалів було доцільне. Нині ж потік машин по вулиці Микулинецькій зріс у сотні, а то й тисячі разів. Тому доля трьох мільйонів гривень передбачених із обласного бюджету на ремонт Микулинецької та Симоненка залишається відкритою.

Зверталися люди до голови обласної ради за допомогою і у вирішенні особистих проблем. Серед них – скарги на роботу ЖЕКів, відсутність вуличного освітлення, невиконання різними організаціями рішень судів тощо. Олексій Кайда дав відповідні доручення та запевнив жителів мікрорайону «Сонячний», що згодом знову завітає до них, щоб розповісти про виконану роботу.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопільщина перед ...
Наступна новина: Рівненські передвиборчі ...

КОМЕНТАРІ