Верховна Рада ухвалила нову редакцію Податкового кодексу

Верховна Рада ухвалила нову редакцію Податкового кодексу

02.12.10 17:41 0 1751
Верховна Рада ухвалила нову редакцію Податкового кодексу з урахуванням поправок президента Віктора Януковича.

За відповідне рішення проголосували 268 депутатів. Зокрема, від Партії регіонів проголосували 176 депутатів, від БЮТ – 7, НУНС – 13, Компартії – 26, Народної партії – 20, позафракційних - 26.

До цього депутати вирішили не розглядати кожну поправку Януковича до Податкового кодексу окремо, а проголосувати їх всі одразу.

Водночас, перед голосуванням депутат від БЮТ Сергій Сас заявив, що розгляд президентських поправок відбувається з порушенням регламенту Верховної Ради.

"Регламент говорить про те, що треба щоб була порівняльна таблиця. Де вона? Регламент говорить, що питання може розглядатися пізніше, як за три дні після того, як були роздані матеріали. Чому ви порушуєте знову регламент?", - сказав він.

"Деякий депутат, умовно назвемо його Чичиков…, говорив, що це геніальний документ, що це друга Конституція економічно-фінансова. Висновок один: влада опарафінилася, і визнати це не хоче", - зазначив БЮТівець.

Верховна Рада також 272 голосами ухвалила зміни до деяких законодавчих актів у зв’язку з ухваленням Податкового кодексу з пропозиціями президента.

Джерело: Українська правда
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 127)
Попередня новина: У Миколаєві міліцейське ...
Наступна новина: У Рівному почався набір на ...

КОМЕНТАРІ