Апеляційний суд міста Києва за 2 хвилини виправдав Януковича щодо заперечення Голодомору

Апеляційний суд міста Києва за 2 хвилини виправдав Януковича щодо заперечення Голодомору

08.12.10 17:39 0 1995
8 грудня 2010 року Апеляційний суд міста Києва відмовив Володимиру Волосюку у задоволенні апеляційної скарги на рішення Печерського районного суду щодо заперечення Януковичем Голодомору як геноциду українського народу. Під час засідання суд практично не давав можливості Володимиру Волосюку давати пояснення по справі, заявляти клопотання та аргументувати свою позицію, а судові дебати взагалі обмежив 2 хвилинами.

Лише після зауваження представника позивача, заступника голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Андрія Мохника про те, що суд позбавив позивача та його представників права подавати клопотання та після неодноразових наполягань Мохника, суд «зглянувся» і надав можливість Волосюку та його представникам зачитати свої клопотання, які практично не задовольнив.

Під час усього судового засідання кожен суддя з колегії, особливо головуюча – суддя Зарічняк, постійного підганяли позивача та його представників, перебивали, суттєво обмежували виступи в часі, по суті позбавляючи сторону позивача гарантованих процесуальних прав, і врешті оголосили рішення про виправдання Януковича, яке колегія суддів ухвалювала в нарадчій кімнаті впродовж двох хвилин.

«Сьогодні ми стали свідками того, як нехтуючи Цивільно-процесуальним кодексом, судді позбавили позивача права голосу. На жаль, це вже стає традицією. Спочатку Печерський районний суд міста Києва, грубо порушуючи статтю 169 ЦПК України, розглянув справу за відсутності позивача Володимира Волосюка. У свою чергу Апеляційний суд міста Києва не давав Волосюкові говорити, брутально перебиваючи його.

Показовим є й те, що ухвалення рішення тривало менше двох хвилин. Судді так поспішали, що навіть не приховували, що рішення ухвалене і написане не в нарадчій кімнаті, а на вулиці Банковій.

В Україні існує повністю збанкрутіла судова система, яка обслуговує українофобську владу. Виправдання Януковича у справі про заперечення Голодомору як геноциду йде в одному ряду із наступом українофобського режиму на Інститут національної пам’яті, переписуванням табачніками підручників на московський зразок, приниженням української нації та позбавленням її пам’яті. Проте вони мають пам’ятати, що рано чи пізно за українофобію прийдеться відповідати», – прокоментував рішення суду представник позивача, заступник голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Андрій Мохник.


Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ