До чергової частини Рівненського МВ звернувся 21-річний рівнян Вадим. Він повідомив правоохоронців по те, що близько 21.00 години на вул. Соломії Крушельницької у Рівному троє невідомих нанесли йому тілесні ушкодження та відібрали особисті речі.
– У результаті проведених оперативно-розшукових заходів працівники карного розшуку встановили, що троє неповнолітніх жителів обласного центру, які навчаються в одному із навчальних закладів Рівного, – 17-річний Василь, 16-річний Володимир та 15-річний Владислав – скоїли фізичне насильство відносно потерпілого Вадима та в подальшому відібрали у нього пальто, мобільний телефон «Нокіа-8910» та золотий перстень, – повідомив начальник сектору карного розшуку Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області Юрій Зімка. – Попередня сума збитку становить 10 тисяч гривень.
Усі підозрювані особи із благополучних сімей, раніше в поле зору правоохоронних органів не потрапляли і до кримінальної відповідальності не притягувались. Наразі вони перебувають в ізоляторі тимчасового тримання.
ВЗГ УМВС України в Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Рівненські козаки ...
Наступна новина: У Рівному грабіжники ...
Кінець епохи "спрощенців": гайд з переходу ФОП на ...
Стили одежды для девочек и мальчиков
Заправка лазерных картриджей в Киеве в СЦ и риски самостоятельной
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ
Святкові стрічки: як додати магії вашому декору
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов