Жителям села Великий Олексин  нададуть додатковий автобус для сполученням з обласним центром

Жителям села Великий Олексин нададуть додатковий автобус для сполученням з обласним центром

03.01.11 11:18 0 1572
30 грудня 2010 року на сесії Рівненської обласної ради третього скликання під час розгляду депутатських запитів народні обранці підтримали запит від депутата Рівненської обласної ради фракції ВО «Свобода» Степана Молчана „про незадовільний стан перевезення пасажирів з села Великий Олексин Рівненського району до Рівного” та вимогу налагодити додаткове транспортне сполучення. З 74 присутніх на сесії депутатів «за» проголосували 68.

Всередині грудня 2010 року жителі села Великий Олексин звернулись до депутата Рівненської обласної ради Степана Молчана з проханням ввести додатковий автобус на маршрут. Таке рішення дозволить скоротити середній інтервал між рейсами з 1,5 години до 40 хвилин.

За словами жителів, особливо критична ситуація вранці та увечері, коли громадяни повертаються з роботи та навчання. Та набагато зручніше для них якщо маршрут ітиме через село Обарів, а не в об’їзд через село Золочів.

«Неприпустимим для населеного пункту біля самого міста Рівне є те, щоб середній інтервал між рейсами на маршруті становив від 1,5 години, а то й більше 2 годин. Впровадження додаткового автобусу та зміна маршруту дасть змогу швидко та вчасно доїджати пасажирам рейсу «Великий Олексин ─ Рівне»», ─ зазначив Степан Молчан.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: З 1 січня у Чернівцях діє ...
Наступна новина: На Рівненщині батько мало ...

КОМЕНТАРІ