Луцька міськрада ухвалила заяву на захист Бандери

Луцька міськрада ухвалила заяву на захист Бандери

17.01.11 15:36 0 1279
17 січня 2011 року відбулася позачергова сесія Луцької міської ради, скликана з ініціативи фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Депутати висловили протест щодо останніх подій в Україні, насамперед позбавлення Степана Бандери звання Героя України.

У обговоренні взяли участь голова Волинської обласної організації ВО «Свобода», депутат Волинської обласної ради Анатолій Вітів, голова Луцької міської організації ВО «Свобода», голова фракції ВО «Свобода» у Луцькій міськраді Святослав Боруцький, депутати Юрій Вега, Андрій Калахан, Сергій Сівак, Микола Яручик.

Присутні на сесії депутати одностайно, 34 голосами «за», ухвалили текст рішення, запропонований депутатською фракцією ВО «Свобода». У заяві йдеться:

«Луцька міська рада висловлює протест щодо ганебних судових рішень Донецького окружного адміністративного суду, Донецького апеляційного адміністративного суду та Вищого адміністративного суду України, які пішли на поводу тих агентів Кремля, які сьогодні засідають у вищих ешелонах української влади. Вважаємо, що рішення про скасування Указу Президента України (N 46/2010) від 20 січня 2010 року «Про присвоєння С. Бандері звання Герой України» суди ухвалили за вказівкою Адміністрації Президента України на догоду Путіну і Мєдвєдєву.

Це рішення стало можливим тому, що режим Януковича позбавив незалежності судову гілку влади – сьогодні суди демонстративно виконують замовлення Адміністрації Президента України, ухвалюючи провокативні, політично вмотивовані судові рішення. Водночас правоохоронні органи стали головними знаряддями боротьби проти політичної опозиції і основним засобом побудови поліцейської держави. Вочевидь, режим за прикладом Кремля не лише відбілює Сталіна, а форсованими темпами реанімує в Україні сталінізм.

Окупаційна адміністрація Януковича-Азарова-Табачника розгорнула широкомасштабну війну проти українців на всіх фронтах – мовному, освітньому, ідеологічному, судовому, соціальному, економічному, культурному, духовному: рішення Вищого адміністративного суду є тільки однією з ланок цієї війни.

Рішення і дії окупаційної адміністрації, яка засіла на Печерських пагорбах, продиктовані передусім страхом перед постатями Бандери, Шухевича, а також Мазепи, крутянців, холодноярців, воїнів ОУН-УПА, які воскрешають в українцях героїчний Дух їхніх предків. Бо владоможці розуміють, що раніше чи пізніше режим Януковича змете сила української національної революції. Що саме стане основним каталізатором революційного вибуху – можна хіба припускати. Імовірно, це буде так звана пенсійна реформа чи зміни в трудовому законодавстві, а можливо – посилення репресій проти українських патріотів. Однозначно, що революція відбудеться під прапором Бандери.

Вороги України не могли подолати Бандеру живого, вони бояться його й мертвого. Адже Бандера для мільйонів українців, попри недолугі і нікчемні рішення судів, був і залишається українським Героєм.

Для української громади – Бандера та Шухевич були, є і будуть національними Героями. Під егідою органів місцевого самоврядування і далі відбуватимуться заходи зі вшанування наших національних Героїв. Війну проти Бандери і терор проти патріотів України, ми, депутати Луцької міської ради, розцінюємо як наступ на громадянські, конституційні та національні права українців. У цьому протистоянні ми будемо з нашим народом!».

Також Луцька міська рада звернулася до місцевих рад та громадськості Волині з пропозицією активно долучитися до будівництва пам’ятника Степанові Бандері у місті Луцьку. Окрім того, депутати звернулися до органів місцевої влади області щодо організації широкої просвітницької роботи серед населення з висвітлення історії національно-визвольного України середини ХХ століття.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині вилучили 14 ...
Наступна новина: На Рівненщині бійка ...

КОМЕНТАРІ