На  Луганщині міліція  влаштувала полювання на чоловіка, який захищав від закриття українську школу у Лисичанську

На Луганщині міліція влаштувала полювання на чоловіка, який захищав від закриття українську школу у Лисичанську

20.01.11 15:18 0 2449
Луганська обласна організація ВО «Свобода» вимагає від правоохоронних органів припинити моральний тиск, стеження та намагання фальсифікувати справу проти свободівця Сергія Коваленка. «Свобода» пов’язує протиправні дії міліції із тим, що Сергій організував захист єдиної у Лисичанську Луганської області україномовної школи №3 від свавільного закриття. Неправомірні дії міліції проти Сергія Коваленка почалися саме під час цих подій.

Вже декілька тижнів ведеться зовнішнє спостереження за членом Луганського обласного тимчасового комітету ВО «Свобода» Сергієм Коваленком. Більше того, працівники МВС влаштовують збір інформації стосовно Сергія та членів його родини через сусідів, надходить інформація про тиск на його колишніх бізнес-партнерів.

«Постійні неправомірні утиски патріотів зі сторони біло-синьої влади та представників МВС стають нормою життя для місцевих націоналістів. Останнім часом до обласної організації ВО «Свобода» з різних джерел надходять відомості про спроби в різні способи сфальсифікувати карні справи проти члена обласного тимчасового комітету ВО «Свобода» Сергія Коваленка.

«Свобода» розцінює встановлення стеження та намагання «шити» справу проти Сергія Коваленка як помсту обласної влади, яка не може «пробачити» йому організації захисту від свавільного закриття єдиної у Лисичанську україномовної школи №3. Адже Луганська «Свобода» - єдина серед політичних сил краю почала бити на сполох і згуртувала батьківську громадськість на захист прав дітей.

Крім того, Сергій Коваленко був активним учасником минулорічних підприємницьких протестів, а зараз ведеться пресинг проти найактивніших учасників цих акцій. Більше того, зараз на Луганщині, як і по всій Україні, під підозрою антиукраїнської влади опиняються усі активні патріотичні діячі, здатні на системній опір окупаційному режимові. А Сергій Коваленко має досвід Майдану-2004, активним учасником котрого він був.

Але намаганням біло-синього режиму знищити будь-який супротив українських патріотів, луганські свободівці протиставлять власну згуртованість і непохитну відданість Ідеї і Чину українського націоналізму, навіть за рахунок своїх особистих інтересів та свободи.

«Свобода» на Луганщині здавати своїх позицій не збирається, бо у тутешніх українців більше немає організованої сили, яка б була здатна їх захистити від свавілля новітніх яничарів.

Луганська «Свобода» вимагає від правоохоронних органів припинити моральний тиск, стеження та намагання фальсифікувати справу проти свободівця Сергія Коваленка», - коментує член Луганського обласного тимчасового комітету ВО «Свобода» Ірина Магрицька.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ