На  ринках Чернівців  працюватимуть робочі групи

На ринках Чернівців працюватимуть робочі групи

11.02.11 14:42 0 1443
Залучити депутатів міської ради, представників громадськості до складу робочих груп, які працюватимуть на ринках Чернівців доручив секретарю міської ради Віталію Михайлішину міський голова Микола Федорук .

Робочі групи вивчатимуть на ринках стан дотримання підприємцями Правил торгівлі, цінового законодавства, прав споживачів, а також обґрунтованість встановлення власниками ринків вартості ринкових послуг .

« Очікую, що депутати в цих питаннях проявлять активність та наполегливість, а також застосують свій досвід , адже багато з них давно працюють у сфері торгівлі та громадського харчування , а , отже добре орієнтується у діючому в цій галузі законодавстві», - зауважив міський голова . Микола Федорук зазначив, що робочі групи мають попрацювати на усіх ринках міста , незалежно від форми власності .

Департаменту економіки міської ради доручено проаналізувати стан використання торговельних місць на ринках та спільно з адміністраціями ринків знайти можливість збільшити кількість місць для реалізації сільськогосподарської продукції безпосередньо її виробниками, звільнення сільгоспвиробників , які самостійно реалізують свою продукцію, без послуг посередників, від оплати ринкових послуг.

Міський голова Микола Федорук також підтвердив готовність надати місця у різних мікрорайонах Чернівців для організації ярмарків сільськогосподарської продукції. « Такі ярмарки можуть працювати щодня у різних зручних для чернівчан місцях. Сподіваюся , що обласна влада проявить зацікавленість до цієї ініціативи і забезпечить участь у цих ярмарках фермерів з усіх районів області, інших регіонів, які реалізуватимуть чернівчанам свою продукцію за цінами, нижчими , ніж діють у торговельній мережі» , - зазначив міський голова.

Про це повідомили у прес-центрі Чернівецької міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ