У Рівному триває українсько-канадська співпраця у професійному навчанні дорослих

У Рівному триває українсько-канадська співпраця у професійному навчанні дорослих

17.02.11 16:45 0 1704
Продовжується співпраця Рівненської обласної служби зайнятості із закордонними партнерами у рамках українсько-канадського проекту «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні».

16 лютого Рівненський обласний центр зайнятості відвідали Патрісія Алькальде, фахівець з розвитку програм допомоги Україні Директорату Європи, Близького Сходу та країн Магрибу Канадського агентства міжнародного розвитку, Марго Ротман, експерт з моніторингу проекту «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні» та Геннадій Русанов - координатор проекту в Україні.

Метою цьогорічної зустрічі учасників проекту було обговорення питань, пов’язаних із втіленням інноваційних методик в процес професійного навчання безробітних та удосконаленням системи професійного навчання дорослого населення.

Учасники проекту спілкувались зі спеціалістами відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості та Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, відвідали новостворений навчально-виробничий комплекс з підготовки працівників готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Метою проекту є удосконалення системи професійного навчання дорослого населення, а, отже, підвищення таким чином рівня зайнятості населення. На засіданні наглядової ради проекту, яке відбулося 14 лютого у Києві, зазначалося, що завдяки проекту були запроваджені нові підходи до управління закладами профтехосвіти на державному рівні. Це розробка навчальних програм на основі потреб роботодавців, більш практично орієнтоване підвищення кваліфікації педагогічних працівників, а також дотримання принципів соціальної й гендерної рівності.

Підтримку проекту "Децентралізація управління професійним навчанням в Україні" продовжено Урядом Канади до 2012 року.

Про це повідомили у Рівненському обласному центрі зайнятості.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Віктор Скочко: ...
Наступна новина: ДПАУ скасувала власне ...

КОМЕНТАРІ