В Тернополі депутатів та чиновників хочуть посадити на велосипеди

В Тернополі депутатів та чиновників хочуть посадити на велосипеди

05.04.11 18:09 0 1193
До вже традиційного в Тернополі святкування Дня Велосипедиста, цьогоріч приєднаються тернопільські депутати та чиновники. Активісти міської Велоасоціації запросили їх в цей день пересісти на двоколісний транспорт, щоб своїм прикладом показати, як зручно, корисно і престижно їдити ровером.

— Особисто вручив запрошення міському голові та його заступникам, керівництву обласної ради, передав запрошення очільникам ОДА, — розповідає заступник голови Велоасоціації Тернополя Андрій Янович. — Думаю на Велодень до нас на роверах приїдуть представники всіх цих владних органів.

Янович додає, що розраховує побачити на велодні і інших відомих людей.

— В місті є відомі підприємці, держслужбовці та митці, які катаються на ровері здавна, тож думаю і вони складуть нам на святі компанію, — каже велоактивіст. — Звичайно нам не вдастся запросити на захід кожного особисто, тому дуже розраховуємо на самоорганізованість людей. Хто здавна катається на велосипеді, хто щойно його придбав, хто тільки думає про це – ви всі запрошені на свято.

Цьогоріч в Тернополі Велодень святкуватимуть на театральному майдані міста у неділю 10 квітня. З 11 до13 тут триватиме веловиставка, свої трюки показуватимуть велоекстримали з проекту TRIAL.TE.UA. Потім учасники здійснять велопробіг містом. Закінчиться свято крос-кантрійними змаганнями в кутківецькому лісі. Учасників змагань реєструватимуть на дальньому пляжі з 15.00, а самі змагання розпочнуться о 16.00.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівному сьогодні ...

КОМЕНТАРІ