У Рівному

У Рівному "накрили" наркобанду

08.04.11 13:09 0 1232
До п’ятнадцяти років ув’язнення загрожує трьом рівнянам — членам організованої злочинної групи, які налагодили «бізнес» у сфері постачання та збуту синтетичних наркотиків. Кримінальну справу одразу за трьома статтями 306, 307, 309 Кримінального кодексу України, що стосуються використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, їх придбання, зберігання, перевезення і збут, наразі скеровано до суду.

— До складу організованої злочинної групи, яка займалася незаконним розповсюдженням на території Рівненщини важких наркотиків, а також легалізацією коштів, здобутих від наркобізнесу, входило троє осіб. Усі вони нині знаходяться у слідчому ізоляторі. Організатор цієї ОЗГ — 36-річний мешканець Рівного та двоє його 25-річних виконавців, теж рівнян, — повідомив на прес-конференції перший заступник начальника УМВС України в Рівненській області – начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю Андрій Кулинич. — Перевозили наркотичні речовини, а саме амфетамін, із Польщі через державний кордон Волинської області. Ця група нами відпрацьовувалася та відслідковувалася. Вину свою вони визнали повністю. А з незаконного обігу вилучено 425 грамів амфетаміну (середня, так би мовити роздрібна ціна за один грам якого становить 100 гривень) та 241 грам канабісу. Як для Рівненщини – це надто велика партія. Також накладено арешт на майно учасників вказаної ОЗГ на загальну суму майже 234 тисячі гривень, а кримінальну справу скеровано до суду.

Виручені кошти за реалізацію наркотичних засобів члени організованої злочинної групи вкладали у нерухомість, автомобілі та інші цінні речі. Втім, гарне і вишукане життя тепер замінить сіра одноманітність.

Світлана КАРАЧУН, ВЗГ УМВС України в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Обікрали каналізацію ...

КОМЕНТАРІ