На Рівненщині провидиця

На Рівненщині провидиця "обібрала" 4-х людей

27.04.11 16:51 0 2089
У пошуках виходу із складних життєвих ситуацій дехто все таки продовжує сподіватися на допомогу провидиць і ворожок. От тільки послуги останніх платні, незалежно від кінцевого результату, а суми за «роботу» подекуди стають захмарними. Втім, це абсолютно не насторожує тих, хто шукає порятунку від насланої порчі. У тенета чергової шахрайки потрапили нещодавно мешканці Кузнецовська: 36-річний Антон, 23-річна Марія, 30-річна Віра та 42-річна Анастасія.

У березні цьогоріч уродженка республіки Молдова, спадкова провидиця Ірина через оголошення в місцевих газетах пропонувала свої послуги із провіщення майбутнього, усунення сімейних проблем, звільнення від родового прокляття тощо. Довірливі громадяни записувались на прийом, ні на мить не підозрюючи, що потрапляють у пастку до шахрайки.

Всі сеанси проходили в три-чотири етапи. Щоб зняти порчу, треба було принести спочатку грошові купюри (сума завжди була магічна), а далі — золоті вироби, за допомогою яких начебто знімали прокляття і які мали бути повернуті власнику через декілька днів. Під час проведення сеансів гадання та спіритизму шахрайка заволоділа у загальному в чотирьох мешканців Кузнецовська 10 тисячами гривень та шістьма найменуваннями золотих виробів. Маючи на руках кругленьку суму, провидиця зникла. 36-річний Антон, 23-річна Марія, 30-річна Віра та 42-річна Анастасія зрозуміли, що їх ошукали лише тоді, коли, прийшовши на черговий сеанс, побачили закриті двері «офісу» ворожки. Тож подальші «магічні дії» доводиться здійснювати працівникам Кузнецовської міліції, до яких звернулися потерпілі. На вигляд шахрайка циганської зовнішності віком 30-35 років, середнього зросту, із темним чорним волоссям.

— Наразі за цим фактом порушена кримінальна справа за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство), — повідомив начальник Кузнецовського МВ Михайло Пацай. — Тривають слідчі дії.

Працівники міліції вкотре застерігають громадян: не будьте надто довірливими. Навряд чи невідома особа, яку ви зустрінете на вулиці, впустите до себе додому або прийдете до неї на сеанс, допоможе вам вирішити родинні проблеми або покращити здоров’я. Найкраще, не мати справу з пройдисвітками, а коли потрапили на гачок до шахрайок, терміново звертайтеся за допомогою до працівників міліції, намагайтеся запам’ятати їхні риси обличчя, одяг та інші прикмети.

Віта ЯЙЧЕНЯ, помічник начальника Кузнецовського МВ по роботі з громадкістю та ЗМІ
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівнянин виготовляв ...
Наступна новина: Львівська обласна рада ...

КОМЕНТАРІ