Львівська обласна рада заявляє, що в України є лише один прапор Перемоги

Львівська обласна рада заявляє, що в України є лише один прапор Перемоги

28.04.11 17:28 0 1167
Львівська обласна рада заявляє, що Верховна Рада своїм нечуваним за зухвалістю і цинізмом рішенням про офіційне використання копій прапора перемоги протиставила себе не лише українській нації, яка найбільше постраждала від комуністичного тоталітаризму, але і світовій громадськості, і вимагає від Президента ветувати згаданий закон. Таке рішення ухвалили депутати Львівської обласної ради на позачерговій сесії 28 квітня 2011 року.

Львівська обласна рада також рекомендує органам місцевого самоврядування, державної влади, підприємствам, установам та організаціям під час відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни не використовувати копії прапора перемоги та будь-яку іншу радянсько-комуністичної символіку, яка є наругою над пам’яттю жертв московсько-більшовицького та німецько-нацистських режимів. Рада рекомендує органам місцевого самоврядування ініціювати проведення позачергових сесій місцевих рад і дати оцінку Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги)".

Львівська обласна рада рекомендує Львівській обласній державній адміністрації у рамках відзначення 8 – 9 травня на території Львівської області Днів пам’яті жертв Другої світової війни провести поминальні й скорботні заходи для вшанування українців, які стали жертвами німецько-нацистського і радянсько-комуністичного режимів, а також провести заходи з висвітлення повної та об’єктивної історії збройного національно-визвольного руху українців у 40 – 50-х роках ХХ століття. Депутати також звертаються ієрархів до священнослужителів усіх конфесій Львівської області з проханням проводити 8-9 травня молебні за українців та всіх загиблих в боях за незалежність України під час Другої світової війни або стали жертвами німецько-нацистського і радянсько-комуністичного та інших режимів.

У зверненні щодо ветування Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років" йдеться:

«Львівська обласна рада висловлює обурення з приводу прийняття Верховною Радою України 21 квітня цього року Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років", який містить вимоги щодо використання офіційними державними установами червоних прапорів, та вважає новоприйнятий закон аморальним, незаконним і неконституційним.

Червоні прапори нерозривно пов’язані із масовим насильством, державним терором і комуністичним геноцидом.

Піднімати такі прапори – означає схвалювати злочини проти людяності, солідаризуватися з масовими вбивцями, виправдовувати геноцид.

Піднімати червоні прапори – означає зухвало глумитися над пам’яттю мільйонів людей, які були замучені більшовицькими катами, вивезені, розстріляні, заморені голодом або кинуті до концтаборів.

Піднімати червоні прапори – означає знущатися над пам’яттю 100 мільйонів жертв, яких знищив світовий комунізм у ХХ столітті.

Своїм нечуваним за зухвалістю і цинізмом рішенням Верховна Рада України протиставила себе не лише українській нації, яка найбільше постраждала від комуністичного тоталітаризму, але і світовій громадськості. Після цього рішення кров жертв Биківні, Дем’янового Лазу, Саліни і Катині – і на руках народних депутатів України. Цим блюзнірським рішенням народні обранці розстріляли мертвих співвітчизників ще раз.

Рішення Верховної Ради України суперечить чинному законодавству держави. Відповідно до статті 20 Конституції України та статті 23 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виключно Державний Прапор України є офіційним Прапором, який повинен використовуватися на будівлях усіх органів влади та місцевого самоврядування.

Зважаючи на це, Львівська обласна рада звертається до Вас із вимогою застосувати право вето щодо Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років", прийнятого Верховною Радою України 21 квітня 2011 року.

В України є лише один-єдиний прапор Перемоги – державний синьо-жовтий стяг».

Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 3)
Попередня новина: На Рівненщині провидиця ...
Наступна новина: На Рівненщині трапилося ...

КОМЕНТАРІ