На Закарпатті жінка приватизувала земельну ділянку за підробними документами

На Закарпатті жінка приватизувала земельну ділянку за підробними документами

03.05.11 18:06 0 1785
Днями працівниками відділу боротьби з економічними злочинами лінійного відділу міліції на станції Чоп УМВСУ на Львівській залізниці, спільно з фахівцями Міськрайонного Управління Держкомзему у Закарпатській області у ході перевірки виявлено факт незаконного використання протягом десятиріччя земельної ділянки, яка є власністю держави.

Встановлено, що однією із селищних рад Виноградівського району, на підставі відповідних документів, громадянці Олені К було видано Державний акт на право постійного користування чималим шматком землі. Приймаючи рішення про її передачу, ні керівники, ні мешканці селища навіть не підозрювали, що саме першочергові документи, які надала жінка для оформлення відповідного права, і є звичайною підробкою. Це правоохоронці з’ясували, коли у ході перевірки, аж раптом не знайшли жодного документального підтвердження, що працівники відповідної ділянки Львівської залізниці, надавали довідку із зазначеними реквізитами. Вже на той час, а саме на 1999 рік, вартість цієї землі вже становила 62 тисячі гривень. Отже, яка ж її ринкова ціна на сьогодні, встановлюють експерти і зазначають, що однозначно вона більша в десятки разів.
На даний час триває слідство. Жінці, за підробку документів, загрожує покарання строком до трьох років. На жаль, правоохоронцям дедалі частіше доводиться викривати випадки незаконної передачі землі і підробки документів.

При використанні інформації посилання на СЗГ УМВС України на Львівській залізниці є обов’язковим!

Про це повідомили у СЗГ УМВС України на Львівській залізниці
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині чоловік з ...
Наступна новина: Апеляційний суд Львова ...

КОМЕНТАРІ