Апеляційний суд Львова заборонив проведення заходів російським організаторам

Апеляційний суд Львова заборонив проведення заходів російським організаторам

04.05.11 23:06 0 1745
4 травня 2011 року Львівський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Львівської міської організації ВО «Свобода» щодо заборони проведення масових заходів 9 травня 2011 року політичною партією «Русское единство». Апеляційний суд під головуванням судді Андрія Ліщинського скасував ухвалу Львівського окружного адміністративного суду, який 13 квітня закрив провадження у справі щодо заборони заходів партій «Русское единство» та «Родина» у Львові.

Нагадаємо, що 13 квітня Львівський окружний адміністративний суд виніс рішення про закриття провадження у справі за позовом Львівського обласного осередку громадської організації «Фронт змін» до виконавчого комітету Львівської міської ради, третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Львівська міська організація Всеукраїнського об'єднання «Свобода» про зобов’язання обмежити право на мирні зібрання політичної партії «Русское единство» шляхом заборони проведення масових заходів 9 травня 2011 року цією політичною партією.

16 квітня Львівська міська організація ВО «Свобода» подала апеляційну скаргу до Львівського апеляційного адміністративного суду з вимогою скасувати ухвалу Львівського окружного адміністративного суду про закриття провадження у справі від 13 квітня 2011 р. (справа № 2а-4335/11/1370) та скерувати справу для подальшого розгляду в суді першої інстанції.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Попередня новина: На Закарпатті жінка ...
Наступна новина: На Закарпатті затримали ...

КОМЕНТАРІ