Суд заборонив проведення будь-яких акцій політичним партіям 9 травня у Львові

Суд заборонив проведення будь-яких акцій політичним партіям 9 травня у Львові

07.05.11 15:45 0 1231
6 травня 2011 року Львівський окружний адміністративний суд повторно розглядав справу про зобов’язання виконкому Львівської міськради обмежити право на мирні зібрання політичній партії «Рускоє єдінство» шляхом заборони проведення масових заходів 9 травня 2011 року у м. Львові.

Своїм рішенням суд задовольнив вимогу представника виконкому Львівської міськради про заборону проведення будь-яких масових заходів усім політичними партіями, які подали заявки на проведення акцій 9 травня у Львові, окрім запланованих офіційних заходів, присвячених Дню міста.

Присутній на судовому засіданні представник Всеукраїнського об`єднання «Свобода», голова комісії депутатської діяльності та законності Львівської міської ради Любомир Мельничук, коментуючи рішення суду, зазначив:

«Уся патріотично налаштована громада Львова вимагала заборонити проведення маршу під червоними прапорами. Заборонивши цю акцію, суд лише убезпечив громадян та гостей міста від провокацій та можливих сутичок. На жаль, суд також заборонив проводити масові заходи іншим політичним партіям та, зокрема, «Свободі». 9 травня свободівці планували провести молебень біля пам’ятника Божій матері, що на площі Міцкевича, за всіма загиблими у Другій світовій війні. Та ми впевненні, що ніхто не зможе заборонити громадянам прийти помолитися до Божої матері без жодних закликів політичних партій. Також ми розуміємо, що представники шовіністичних проросійських організацій, які в принципі не визнають існування України, як незалежної держави можуть не дослухатись до рішення суду і чинити провокації. «Свобода» закликає всіх львів’ян та гостей міста бути пильними 9 травня та не піддаватися на провокації».

Нагадаємо, 4 травня 2011 року Львівський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Львівської міської організації ВО "Свобода" щодо заборони проведення масових заходів 9 травня 2011 року політичною партією "Русскоє єдінство". Апеляційний суд під головуванням судді Андрія Ліщинського скасував ухвалу Львівського окружного адміністративного суду, від 13 квітня 2011 року, який закрив провадження у справі щодо заборони заходів партій "Русскоє єдінство" та "Родина" у Львові.

Прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Наступна новина: У День пам`яті жертв ...

КОМЕНТАРІ