У Тернополі відкрито кримінальну справу за пошкодження червоного прапора

У Тернополі відкрито кримінальну справу за пошкодження червоного прапора

15.05.11 20:36 0 1739
15 травня 2011 року близько опівночі після п’ятигодинного допиту у приміщенні управління МВС у м. Тернополі було заарештовано свободівця Віктора Козерога. Його звинувачують у пошкодженні кривавого большевицького прапора у Тернополі 9 травня 2011 року. Нагадаємо, що у Тернополі вивішування червоних прапорів було заборонене рішенням міської ради.Віктору Козерогу вручили постанову про відкриття кримінальної справи за ст. 296 ч.2 Кримінального Кодексу України, що загрожує чотирма роками ув’язнення.

Віктор Козерог є помічником депутата Тернопільської міської ради, юрист Тернопільської «Свободи».

15 травня понад 5 годин тривав допит депутата Тернопільської міської ради керівника Тернопільської міської «Свободи» Михайла Головка за цією ж справою. Також повістки на допити на суботу-неділю отримали близько 20 тернопільських свободівців.

Довідка. «Стаття 296 Кримінального Кодексу України. Частина друга. Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинені групою осіб, караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років».

За цією ж статтею намагаються засудити патріотів, що пошкодили пам’ятник кату Лєніну у Києві.

8 квітня 2011 року відбулася сьома сесія Тернопільської міської ради шостого скликання. Депутати ухвалили рішення заборонити розміщення радянської символіки на державних установах та комунальних підприємствах Тернополя.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У День пам`яті жертв ...
Наступна новина: У Рівному згадали жертв ...

КОМЕНТАРІ