На Рівненщині розшукали  неповнолітню, яка  втекла від матері, аби не повертатися  у Чехію

На Рівненщині розшукали неповнолітню, яка втекла від матері, аби не повертатися у Чехію

24.05.11 19:22 0 1537
Десять місяців минуло відтоді, як корінну неповнолітню костопільчанку Олену Журавель оголосили в міждержавний розшук. Дівчина проживала у Чехії, куди після розлучення батьків виїхала разом із матір’ю. Утім після гостин на Костопільщині у серпні торік Олена не захотіла повертатися у чужу країну та втекла з дому у невідомому напрямку.
— Орієнтування та запити ми направили на всі ГУМВС, УМВС, УМВС на залізницях, до прикордонної служби, у лікувальні заклади, приймальники-розподільники, — зазначив начальник ВКМСД Костопільського РВ УМВС Володимир Коркош, — проте тривалий час пошуки не давали результатів. І лише 21 травня працівники кримінальної міліції у справах дітей Костопільського райвідділу розшукали неповнолітню живою та неушкодженою у Києві, коли та прогулювалася Хрещатиком разом з подружкою.

За словами Олени Журавель, їй дуже соромно за свій вчинок. Але втекла вона від мами через те, що не хотіла повертатись до Чехії, а планувала залишитись проживати зі своїм батьком. За цей проміжок часу, коли дівчина була відсутня, вона подорожувала переважно автостопом багатьма містами України — Харковом, Одесою, Сімферополем, але найдовше дівчина перебувала у столиці, де на певний час влаштувалася домогосподаркою на одній з квартир і там же проживала. Про те, що її розшукували батьки та міліціонери України, неповнолітня не підозрювала.

За свій вчинок Олена щиро розкаюється і пообіцяла рідним, що так вчиняти в майбутньому не буде. Наразі вона мешкає разом із батьком та дуже щаслива. Натомість співробітникам райвідділу щиро вдячна, бо хтозна, що її могло чекати далі в рутині нашого сурового буття…

Вікторія КОРНЮША, помічник начальника Костопільського РВ УМВС по взаємодії з громадськістю та ЗМІ
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині затримали ...
Наступна новина: Депутати Львівщини ...

КОМЕНТАРІ