Голова Тернопільської ОДА провів нараду-семінар  щодо збору урожаю в області

Голова Тернопільської ОДА провів нараду-семінар щодо збору урожаю в області

22.07.11 13:59 0 1292
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян , перебуваючи з робочою поїздкою у Теребовлянському районі, на базі сільськогосподарського підприємства ПАП "Іванівське" провів нараду - семінар щодо збору урожаю в області. Голова ОДА наголосив на створенні єдиного підприємства, яке займатиметься продажем зерна, а також дав доручення перевірити техніку , що сьогодні виходить в поле, та дослідити посіви сої на вміст ГМО.

"Сьогодні усім аграріям важливо знати скільки коштуватиме зерно, - сказав Валентин Хоптян. -- І щоб не виникало таких казусних ситуацій, коли в Європі збіжжя вартує в два рази дорожче як у нас, я дав доручення начальнику агропромислового розвитку Тернопільщини розглянути та запропонувати можливі варіанти щодо створення єдиного підприємства , яке б займалося реалізацією зерна по достойних та конкурентних на європейському ринку цінах. Крім того, сьогодні варто перевірити усю зернозбиральну техніку, що виходить в поле, якщо приміром комбайнів буде недостатньо в одному із районів, то доведеться залучати техніку з іншого райцентру".

Найбільше стурбувало сільгоспвиробників те, що сьогодні практично увесь врожай пшениці, сої і інших культур доведеться перевіряти на вміст ГМО.

"У нас в області не зафіксовано випадків збору генномодифікованої пшениці, а ось посіви сої варто було б перевірити, -- зазначив Валентин Хоптян. -- Тому сьогодні я доручаю екологічній інспекції перевірити усі поля, де росте соя, і визначити чи це генномодифікований продукт чи ні".

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: Ректор УУБА – КаУ ...
Наступна новина: Рівняни вшанували пам'ять ...

КОМЕНТАРІ