Іван Мельник: Боротьба з чинним політичним режимом є продовженням боротьби за Незалежність

Іван Мельник: Боротьба з чинним політичним режимом є продовженням боротьби за Незалежність

26.08.11 17:41 0 1072
24 серпня 2011 року в селі Тучин Гощанського району поблизу погруддя Тарасові Шевченку відбувся мітинг з нагоди Дня Незалежности України. Участь у заході взяв голова секретаріату Рівненської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Іван Мельник.

Свободівець від імені голови Рівненської обласної організації ВО "Свобода" привітав присутніх з черговою річницею Незалежности України і побажав усім міцного здоров'я, нескореного духу та Божого Благословення.

"Для будь-якої держави її Незалежність є найбільшим досягненням і найпершим Святом. Україна до своєї Незалежности йшла упродовж століть. І якщо сьогодні деякі горе-політики заявляють, що Незалежність дісталася Україні без жодної пролитої краплі крови, і що, мовляв, ця Незалежність взагалі-то Україні й не потрібна, то слід сказати – подібні заяви є повною маячнею. Адже лише протягом двадцятого століття українці виборювали свою державу – це були УНР, ЗУНР, Карпатська Україна, Акт відновлення Української Держави від 30 червня 1941 року тощо. Слід згадати і про 22 січня 1919 року. Саме у цей день об'єдналися Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка, утворивши Соборну державу, територія якої була на 60 відсотків більша від теперішньої. Але, на жаль, і це державне утворення знищили окупанти.

Кожний зі згаданих етапів здобуття державности свідчить про прагнення нашого народу мати Незалежну Україну. У боротьбі за це проливали кров мільйони українців.

На превеликий жаль, доводиться констатувати: на 20-му році Незалежности Україна є українською лише за назвою, але не за змістом. І нинішня українофобська влада робить усе, аби наша держава ніколи не набула національного змісту. Саме тому боротьба з чинним політичним режимом є продовженням боротьби українців за Незалежну Українську Державу" – заявив голова секретаріату Рівненської обласної організації "Свободи" Іван Мельник.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині затримали ...
Наступна новина: Віктор Янукович: Село ...

КОМЕНТАРІ