Відбудеться ІІІ-й тур та Фінал змагань з автоперегонів із драгрейсингу «MovieDrive 2011» за кубок Рівного «Муві Драйв»

Відбудеться ІІІ-й тур та Фінал змагань з автоперегонів із драгрейсингу «MovieDrive 2011» за кубок Рівного «Муві Драйв»

30.08.11 17:54 0 1161
25 вересня 2011 року відбудеться ІІІ-й тур та Фінал змагань з автоперегонів із драгрейсингу «MovieDrive 2011» за кубок Рівного «Муві Драйв». За призовий фонд у розмірі 10 000 гривень змагатимуться переможці попередній турів цього сезону, а саме володарі 1-го, 2-го та 3-го місць. Це вже добре відомі гонщики із Києва, Рівного, Тернополя, Чернігова, Хмельницького, Львова, Чернівців, Луцька, Вінниці та інших міст України.

За словами організаторів, Фінал «MovieDrive 2011» буде видовищним та найцікавішим!

- До змагань за призовий фонд у 10 000 гривень допускаються учасники, які здобули призове місце (із 1-го по 3-тє) у попередніх турах сезону. Разом з тим, усі бажаючі ще мають можливість стати учасниками Фіналу із автоперегонів «MovieDrive 2011» взявши участь у ІІІ-му турі, який проходитиме в той же день, що і Фінал (з 12:00 до 14:00 год.). Для цього необхідно зареєструватись на сайті www.movie-drive.org та перемогти хоча би в одному із заїздів, - розповідає координатор змагань Юлія Матушевська.

- Фінал «MovieDrive 2011» відбудеться того ж дня. Окрім запеклої боротьби в автоперегонах на глядачів очікують професійні виступи мотоциклістів, дріфт, танці піджейок із кращих диско-клубів, мильне шоу, атракціони для дорослих та дітей, пиво, закуски, солодощі і багато іншого. Одним словом, на рівнян очікують відмінні розваги на увесь день. Особливі гості змагань – гурт з м. Киева «Мама Я Радіо» із новими піснями!

Більше того, 25 вересня – річниця автокінотеатру «Автомуві»! По завершенню змагань на гостей чекає авто-паті під відкритим небом.

Початок о 12 год.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненська ...
Наступна новина: Рівненська міліція ...

КОМЕНТАРІ