Президент зустрівся з головним виконавчим директором корпорації Shell

Президент зустрівся з головним виконавчим директором корпорації Shell

01.09.11 22:34 0 1045
Президент України Віктор Янукович провів зустріч із головним виконавчим директором корпорації Shell Пітером Возером. Віктор Янукович та Пітер Возер обмінялися вітальними словами.

«Вітаю Вас з приємною подією. Підписання сьогодні договору про спільну діяльність було дуже позитивним фактом», – сказав на зустрічі головний виконавчий директор корпорації Shell.

«Під час зустрічі з Президентом ми обговорили підписаний сьогодні між Shell та українською стороною документ. Зокрема також обговорювалося питання про видобуток сланцевого газу», – зазначив за результатами зустрічі Пітер Возер.

«Shell зацікавлена в такому співробітництві. І зі свого боку вона має намір надати ті можливості, які мають фахівці компанії, а також технології, якими ми володіємо, для того, щоб активізувати і розширити видобуток енергоресурсів в Україні», – підкреслив П.Возер.

1 вересня 2011 року ДК «Укргазвидобування» та компанія Shell підписали оновлений договір про спільну діяльність щодо пошуку та видобутку вуглеводнів у Дніпровсько-Донецькому басейні. Підписання договору дасть можливість застосувати в Україні новітні технології пошуку вуглеводнів та залучити до видобутку раніше незадіяні ресурси газу, в тому числі нетрадиційні.

Згідно умов договору про спільну діяльність, роботи здійснюватимуться на шести ліцензійних ділянках, а саме: Шебелинській, Західно-Шебелинській, Павлівсько-Светлівській, Мелехівській, Герсеванівській та Ново-Мечебилівській.

Прес-служба Президента України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Жах: На Рівненщині ...

КОМЕНТАРІ