Жах: На Рівненщині дівчинка, начитавшись окультної літератури, повісилась

Жах: На Рівненщині дівчинка, начитавшись окультної літератури, повісилась

01.09.11 22:43 0 1386
У селі Луко Володимирецького району сьогодні трагедія. 15-річна дівчина, не бажаючи іти до школи, вирішила покінчити життя самогубством. 1 вересня Оксана* мала б піти до 9-го класу, проте сісти за шкільну парту їй так і не судилося.

Як розповідають батьки померлої, донька ввечері 31 серпня пішла до себе в кімнатку та закрилась. Здається все було як завжди, проте рано вранці, коли родичі будили дівча до школи – у відповідь ніхто не озивався. Відкривши двері кімнати, батьки оторопіли – їхня рідна Оксаночка повісилась, а на столі залишила записку.

Рідні не раз чули висловлювання про небажання жити, проте батько, який найкраще спілкувався з дівчинкою, щораз переконував викинути ці дурні думки з голови.

В школі розповіли, що Оксана навчалась добре, дисципліну не порушувала. Однак через вроджену ваду кісток ніжки, дівчинка сильно комплексувала.

– На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група райвідділу, а також керівництво управління МВС України в Рівненській області. Експерти, оглянувши кімнату померлої, виявили безліч книг про магію, хіромантію, карти Таро, анатомію людини, – зазначив начальник УМВС Василь Лазутко. – Досліджуючи речі дівчини, зокрема записи у її зошитах, правоохоронцям стало очевидним, що до свого прощання із життям дівчинка готувалася, а свої думки з цього приводу викладала на папері сумними, й до болі по дитячому щирими тезами. У написанні прослідковується вплив на ще неокреплу дитячу свідомість культистської літератури.

Заключення судмедекспертів підтвердили основну версію – самогубство вчинене шляхом самоудушення через повішання. Наразі правоохоронці проводять детальну перевірку та встановлюють усі обставини трагедії.

Прикро констатувати, але у сучасному світі людям все частіше треба звертатися до кваліфікованих психологів, а не читати чародійну літературу, аби гармонізувати особливості внутрішнього світу з тим інформаційним полем, у якому реально проходить наше життя. Можливо, якби дорослі вчасно розгледіли, що дівчині необхідно поспілкуватися із психологом, цієї біди могло й не статися.

*(З етичних міркувань імена в тексті змінені).

СЗГ УМВС України в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Президент зустрівся з ...
Наступна новина: Пияк, пограбувавши ...

КОМЕНТАРІ