У Рівному стуенти збирали гроші для дітей-сиріт

У Рівному стуенти збирали гроші для дітей-сиріт

14.11.11 18:13 0 1561
11 листопада Фундація імені князів-благодійників Острозьких, спільно зі студентами факультету менеджменту НУВГП, провела вуличну акцію зі збору благодійних пожертв на різдвяні подарунки для дітей-сиріт.

Волонтери на вулицях Рівного звернулися до городян з проханням зробити благодійні внески на подарунки для найменших соціально незахищених рівненчан.

У вуличній акції взяло участь 7 студентів. За одну годину волонтери зібрали пожертв від жителів міста на суму 432 грн. 95 коп. За підрахунками, благодійниками стали більш як 200 городян та гостей міста. Найбільша вкинута до скриньки купюра – 50 гривень!

Вилучені зі скриньок кошти буде спрямовано на акцію «Різдво для Всіх». Подібні заходи відбуватимуться й надалі. Наступний раз ці студенти-волонтери вийдуть на вулиці міста вже 24 листопада о 14:00.

Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівному розпочалися ...
Наступна новина: Внесено зміни до Порядку ...

КОМЕНТАРІ