Тернопільська обласна клінічна дитяча лікарня отримала допомогу

Тернопільська обласна клінічна дитяча лікарня отримала допомогу

16.12.11 20:38 0 1599
Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда напередодні Дня Святого Миколая Чудотворця передав Тернопільській обласній клінічній дитячій лікарні функціональні ліжка та інший необхідний інвентар.

«При нинішній ситуації, що склалася із фінансуванням медицини, лише благодійництво зможе допомоги вижити галузі. Особливо це стосується дитячих лікарень. Адже здоров’я дітей – запорука нашого майбутнього. Тому максимально забезпечити усім необхідним дитячі лікувальні заклади – наш обов’язок», - підкреслив очільник обласної ради.

Чотирнадцять функціональних ліжок та чотири дитячих ліжечка придбані за кошт голови обласної ради Олексія Кайди та депутата обласної ради Романа Навроцького.

Головний лікар закладу Григорій Корицький подякував за допомогу, показав реконструкцію, яку проводять у відділені інтенсивної терапії для новонароджених., розповів про проблеми, які виникають у лікарні. До слова, медикам вкрай необхідна реанімаційна швидка допомога, оскільки в рік вони здійснюють понад 700 виїздів. Загалом за цей же період до установи за допомогою звертається понад 14 тисяч маленьких пацієнтів.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівному мікрогранти ...
Наступна новина: Вихованці Теребовлянських ...

КОМЕНТАРІ