3 березня до Рівного завітав Василь Вірастюк - найсильніша людина Світу, Стронгмен. Він провів тренування у «Фітнесспорті» на запрошення власників клубу.
Також, український богатир зустрівся зі спортсменами й студентами НУВГП. З якими він спілкувався та ділився власним досвідом, давав поради майбутнім чемпіонам.
Хлопці навперебій задавали йому запитання.
Розкажіть, як розпочинався ваш спортивний шлях ??
«Спочатку я займався Футбол вільна боротьба, плавання, Штовхав ядро...до 99 року став майстром спорту...мені пропонували поїхати на олімпіаду, але вирішив відмовитись.. Так життя склалось, що я змінив свою спеціалізацію. »
Яке ваше найбільше досягнення у спорті ?
«Найбільше досягнення спортивне...їх було декілька, і вони по своєму важливі. Вадливим був чемпіонат світу, де ми виборювали звання найсильнішої нації світу. Загалом, коли я був в спорті, він був весь яскравим.»
Поділіться з нами секретом свого успіху ?
«В мене він є, але це не значить що він підійде вам. Найголовніше те, що я завжди робив свою справу на 200 відсотків. Я любив те, чим займався. Саме тому, певно, і досяг успіху. Говорити про секрети успіху можна довго, їх багато. Найголовніший - це любов до праці. Коли ти не боїшся труднощів, болі. Не мені вам розповідати , ви всі ходите в зал, я так сподіваюсь, і знаєте, як важко це дається на тренуваннях. Тому деколи треба, як кажуть, «закусити», і далі працювати. До такого стану, коли «не можу».
Ось це найголовніше. Впертість, характер. Краще проявити його в тренажерці, чим на вулиці.»
Чи не вважаєте, що ваша неймовірна сила є даром від Бога ?
«Я би мак можна булою. Як в казці, пролежав 33 роки на пічці, ні з того ні з сього встав, і пішов дерева рвати. Насправді ж все інакше.
Звичайно, коли б я родився інакших габаритів, можливо, не так склалося б життя.
Подарунки природи - складна справа. Якщо у тебе є музичний слух, або почуття такту - ти будеш хорошим танцюристом. Але проблема в тому, що не кожен може талант в собі розкрити. Подекуди людина талановита його губить, і це дуже часто стається. Коли таланту багато, він легко втрачається, але коли його мало, все навпаки. Людина йде в тренажерний зал, чи басейн і там пропадає днями і ночами. Спорт формує характер. Тренер дає такі уроки, які не дадуть викладачі, а можливо навіть деякі батьки. Спорт вчить поважати старшого і свого суперника. Вчить взаємоповазі. А це дуже важливо.»
Після зустрічі студенти ділилися враженнями :
- Це було чудово! Так просто, в реальному житті, побачити найсильнішу людину світу це вже щось.
- Ця зустріч однозначно сильно вплинула на моє життя. Я зрозумів до чого варто прагнути, а на що звернути увагу.