Слідством встановлено, що голова Жовківської РДА отримав через свого спільника 2 000 доларів США та 3 000 грн хабара. За гроші посадовець пообіцяв посприяти трьом громадянам в отриманні земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
Його спільник отримав від прохача 2 тис. доларів США та 4 тис. грн, з яких собі залишив 1 000 грн, а решту передав посадовцю.
Державне обвинувачення у суді підтримував старший прокурор відділу прокуратури Тернопільської області Олександр Семенець.
Вироком суду колишнього голову Жовківської РДА засуджено на 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на 3 роки та конфіскацією всього майна.
А спільника посадовця позбавлено волі на 2 роки 6 місяців, а також позбавлено права обіймати посади в органах державної влади строком на 2 роки.
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.
Як купити лампу-лупу для дерматолога: повний практичний гід
Гід по новинках: що готують Good Smile Company, Taito та FuRyu для колекціонерів
Як правильно планувати відпустку?
Переваги магазину Modno одягу та взуття
Очаровательная квокка: символ дружелюбия и заботы о природе