Rozetka.UA заборгувала податковій

Rozetka.UA заборгувала податковій

22.04.12 01:18 0 2859
Сайт найбільшого інтернет-магазина України Rozetka.UA заблокували.
Як стало відомо AIN.UA, наразі у хостингову компанію Mirohost прийшли представники податкової інспекції з метою вилучити сервери інтернет-магазина.
Як пише watcher.com.ua, ТОВ "Розетка.уа" звинувачують в ухиленні від сплати податків на суму близько 8 мільйонів гривень.
Стало відомо, що Державна податкова інспекція Печерського району Києва провела документальну невиїзну перевірку фірми та склала акт від 16 травня 2011 про результати такої перевірки.
На думку "Розетки.Уа", податкова не мала підстав для проведення перевірки.
У свою чергу представники ДПІ зазначали, що перевірка була проведена у зв'язку з ненаданням пояснень та документальних підтверджень ТОВ "Розетка.Уа" на письмовий запит ДПІ, а також акту про неможливість вручення повідомлення та наказу про проведення перевірки посадовим особам фірми, у зв'язку з їх незнаходженням за юридичною та фактичною адресою.
Стосовно директора ТОВ "Розетка УА" порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 212 кримінального кодексу (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).
За цією статтею обвинуваченому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі, передає DT.UA з посиланням на "Деловую столицу".
Чиновники звинуватили Розетку у приховуванні податків на суму більше 8 млн грн.
Податкова міліція допускає можливість звільнення від кримінальної відповідальності директора Rozetka.ua у разі погашення збитків, завданих в результаті несплати податків.
Прес-служба Державної податкової служби повідомляє, що керівництво інтернет-магазину Rozetka.ua готове відшкодувати державі збитки, завдані несплатою податків.
"Керівництво зазначеного підприємства погодилося відшкодувати завдані державі збитки. Відповідно до ч.4 ст.212 КК порушники будуть звільнені від кримінальної відповідальності", - наголошується в повідомленні.
Податкова також спростувала інформацію про те, що слідчі нібито мають намір затримати співвласника і керівника Rozetka.ua.
У той час керівництво інтернет-магазину Rozetka.ua заявляє, що не знає про "свою згоду на відшкодування шкоди" нанесеної державі.
Про це заявив співвласник інтернет-магазину Владислав Чечоткін, якого цитує AIN.UA.
Коментуючи інформацію про те, що Rozetka погодилася заплатити 7,3 мільйонів гривень, він повідомив: "Я про це нічого не знаю".
Джерело: " Українська правда"
PS: Якщо вас цікавлять останні промо коды для інтернет магазинів заходьте на saleking.ru.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львові відбудеться ...

КОМЕНТАРІ