У Львові співробітники СБУ викрили та задокументували факт незаконного одержання грошової винагороди начальником Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України.
Як повідомляє прес-служба СБУ у Львівській області, встановлено, що посадовець, зловживаючи службовим становищем, незаконно отримав гроші за сприяння у розподіленні бюджетних коштів, призначених для оплати послуг наданих будівельною організацією одній із військових частин Західного оперативного командування.
За рішенням суду першої інстанції та Львівського апеляційного суд військовий визнаний винним у скоєні правопорушення передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення, згідно з яким він має виплатити штраф у розмірі 1700 гривень.
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Кому Насправді Потрібна Реклама На Білбордах По Всій Україні
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав